Tweede ventilator Kit
MD-Ultimate Europe presenteert zijn kit “Tweede Ventilator”, ontworpen en goedgekeurd voor onze cabines.
Deze kit zorgt voor betere ventilatieprestaties en optimaliseert de werkomstandigheden in de cabine.
Prestaties en efficiëntie
Dankzij deze kit:
• Verhoogde luchtsnelheid in de cabine
• Betere afzuiging van deeltjes
• Hogere afwerkingskwaliteit
In combinatie met de kit “Luchtafzuiging” bereikt de gemiddelde luchtsnelheid in de werkzone ≥ 0,40 m/s, conform professionele normen.
Veiligheid
Sommige van onze ventilatoren zijn beschikbaar in ATEX-uitvoering, wat een hoger veiligheidsniveau garandeert voor veeleisende omgevingen.
Samenstelling van de kit
De kit bevat:
• Een afzuigventilator van 550 W
• Een luchttoevoerslang van 5 meter
Beschikbare opties
• Afzuigslangen beschikbaar in 5 m, 10 m en 20 m
Waarom kiezen voor deze kit?
• Aanzienlijke verbetering van de ventilatie
• Optimalisatie van de spuitkwaliteit
• Geschikt voor professioneel gebruik
• Eenvoudige en snelle installatie
Contact
Aarzel niet om contact met ons op te nemen voor een configuratie die perfect aansluit bij uw cabine.
Afzuigventilators 300mm 550WDeze ventilator verwijdert snel vervuilde lucht uit de omgeving en helpt zo de luchtkwaliteit in uw werkruimte optimaal te houden.
Specificaties :∙ Binnendiameter: 300 mm
∙ Vermogen: 550 W
∙ Snelheid: 2800 tpm
∙…189,25 €
Afzuigslang 5 m diameter 300 mmFlexibele luchtslang van 5 meter voor afzuigventilatoren 300 mm / 550 W.
Ideaal voor luchttoevoer en luchtafvoer in werkruimtes, ateliers of afgesloten ruimtes.
Kenmerken :∙ Lengte: 5 m
∙ Diameter: 300 mm
∙ Materiaal:…54,90 €
Winkelwagen
Mijn account
Inloggen
Wachtwoord vergeten?
Geen account?
Met een account kun je sneller bestellen en heb je een overzicht van je eerdere bestellingen.
Account aanmaken